Mr. sc. Zoran Relja, dr. med. 2017-08-10T15:51:05+00:00

mr. sc. Zoran Relja, dr. med.

1975. godine diplomirao na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u u Zagrebu.

1977. godine položio Stručni ispit.

1978. – 1982. godine specijalizacija iz ginekologije i opstetricije u Kliničkoj bolnici „Sveti Duh“.

1987. godine završio poslijediplomski studij „Ultrazvuk u kliničkoj medicini“, te stekao naziv magistra znanosti na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

1988. godine usavršavanje u Rigs Hospital u Kopenhagenu. Usavršavanje u aspiraciji horionskih resica i punkciji plodne vode (CVS i amniocenteza).

Bio je asistent za praktični rad u poslijediplomskom studiju „Ultrazvuk u kliničkoj medicini“ na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

RADNO ISKUSTVO:

1. – 1993. godine Klinička bolnica „Sveti Duh“, odjelni liječnik u Zavodu za perinatalnu medicine.
  2. – 2012 . godine privatna Poliklinika „Supernova“, Zagreb.

od 2012. godine – suradnik u Poliklinici „Vili“, Zagreb.

PUBLIKACIJE:
Autor i koautor je u 20 stručnih i znanstvenih radova, te poglavlja u udžbeniku za poslijediplomsku nastavu „Ultrazvuk u kliničkoj medicini“ urednik A. Kurjak, Naprijed, Zagreb, 1989.

Pregled možete dogovoriti telefonski