POLIKLINIKA VILI VIS VITALIS

Kirurgija, Estetika i Ultrazvučna dijagnostika

U našem su timu vrhunski stručnjaci iz područja plastične kirurgije i ultrazvučne dijagnostike.

POLIKLINIKA VILI VIS VITALIS

Tim vrhunskih stručnjaka

Kirurgija: Imajući na umu kako plastična kirurgija i veliki estetski zahvati nisu za svakoga, naši će kirurzi svojim iskustvom i stručnošću pronaći za Vas najbolji način kako da s neinvazivnim metodama dobijete željeni efekt. Takvi zahvati pridonose psihološkoj stabilnosti, ali ne nanosi nikakvu naknadnu štetu.

Ultrazvučna dijagnostika: Ultrazvučna dijagnostika kao neinvazivna i bezbolna dijagnostička metoda uz savjetovanje sa našim stručnjacima koji Vam stoje na raspolaganju u Poliklinici Vili Vis Vitalis.

Usluge

Stručnjaci Poliklinike Vili Vis Vitalis su tu za vas da vam pruže najbolje dostupne usluge

poliklinika vili vis vitalis - estetski zahvati

Razni Estetski
zahvati

U Poliklinici Vili nudimo estetske zahvate. Nedavno smo naš tim pojačali s izvrsnim stručnjacima iz područja plastične kirurgije. Proces starenja je postupan i dugotrajan proces, stoga postupci pomlađivanja ne mogu biti jednostavni, niti brzi. Za pomlađivanje potrebno je učiniti detaljnu analizu starenja, napraviti plan za zaustavljanje starenja i postupno pomlađivanja.

poliklinika vili vis vitalis - pregled i odstranjivanje madeza

Pregled i odstranjivanje madeža

Vodite brigu o madežima i promjenama na koži u Poliklinici Vili. Madeži su dobroćudne promjene, iako neki madeži rijetko mogu prerasti u zloćudne tumore. Zbog toga ih je potrebno ukloniti iz zdravstvenih razloga, a ponekad iz estetskih razloga, posebice na licu, i iz područja sklonih iritaciji. Madeži se odstranjuju kirurškim putem kako bi se mogli patohistološki analizirati. Madež se uklanja u lokalnoj anesteziji. Poslije zahvata ostaju minimalni ožiljci, ovisno o regiji koja je operirana. Lipomi, meke naslage ispod tkiva, obično su smješteni potkožno i odstranjuju se pod lokalnom anestezijom.

Ultrazvučna dijagnostika

Naš tim stručnjaka

Poliklinika Vili Vis Vitalis IvanMilas

Doc. dr.sc. Ivan Milas, dr. med.

spec.opće kirurgije subspec. plastične, rekonstrukcijske i estetske kirurgije

Darija Kovačević, dr.med.

specijalistica kliničke radiologije

doc.dr.sc.Vesna Ramljak, prim.dr.med.